TÜRKİYE’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNDE TEKNOLOJİ DEVRİ! ONUR YALTI İLE RÖPORTAJ

TÜRKİYE’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNDE TEKNOLOJİ DEVRİ! ONUR YALTI İLE RÖPORTAJ

ABONE OL
21 Şubat 2024 13:54
TÜRKİYE’DE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNDE TEKNOLOJİ DEVRİ! ONUR YALTI İLE RÖPORTAJ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin iş sağlığı ve güvenliği sektöründe teknolojik bir devrime hazırlandığına dair umut verici haberler var. İş dünyasının önde gelen isimlerinden ezed Dis’in kurucusu Onur Yaltı, bu alandaki dönüşümü ve şirketinin hedeflerini anlatan çarpıcı bir röportaj verdi.

Yaltı, kariyerine finans danışmanı olarak başladığını ancak 2005 yılında iş sağlığı ve güvenliği sektörüne geçiş yaptığını belirtti. Şirketinin Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği eksikliklerini gidermek ve uluslararası standartları ülkeye getirmek amacıyla çalıştığını vurguladı.

Röportajda, ezed Dis’in önde gelen özellikleri arasında Türkiye’ye yeni teknolojileri getirme ve bu alanda liderlik yapma çabası ön plana çıktı. Yaltı, özellikle Türkiye’de iş güvenliği yazılımlarının kullanımını artırmak için SX yazılımını tanıtarak ve bu teknolojiye geçişi teşvik ederek sektörde bir dönüşüm başlatmayı hedeflediklerini belirtti.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda yapılan bu teknolojik yeniliklerin, Türkiye’deki iş kazalarını azaltarak çalışma ortamlarını daha güvenli hale getireceği ve şirketlerin uluslararası alanda daha rekabetçi hale gelmelerine yardımcı olacağı düşünülüyor.

Onur Yaltı’nın ezed Dis aracılığıyla Türkiye’nin iş sağlığı ve güvenliği alanındaki dönüşüm çabalarına liderlik etmesi, ülkenin iş dünyasında önemli bir gelişmeye işaret ediyor. Bu girişim, iş dünyasının sürdürülebilirlik ve çalışan güvenliği konularında daha bilinçli bir yaklaşım benimsemesine olanak sağlayabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.