NEFESİMİZİ DEĞİŞTİRMEK HAYATI DEĞİŞTİRMEK Mİ ? ŞEMSA ASLI KAHRAMAN ANLATIYOR…

NEFESİMİZİ DEĞİŞTİRMEK HAYATI DEĞİŞTİRMEK Mİ ? ŞEMSA ASLI KAHRAMAN ANLATIYOR…

ABONE OL
21 Mart 2024 12:38
NEFESİMİZİ DEĞİŞTİRMEK HAYATI DEĞİŞTİRMEK Mİ ? ŞEMSA ASLI KAHRAMAN ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL
https://youtube.com/watch?v=_U8sttclbTg%3Fsi%3DwU-W7EZ_jWqoaRk7

Günümüzün hızlı tempolu yaşamında, nefes almak ve dinginlik bulmak büyük önem taşıyor. Devlet memuru olarak çalışırken, Şemsa Aslı Kahraman, nefesin ve yoga pratiğinin gücünü keşfetmek için bir yolculuğa çıktı ve hayatında köklü değişiklikler yaşadı.

Kahraman, Vizyon izleyicileriyle paylaştığı deneyimlerinde, bir nefes seansına katılmasının ardından yaşadığı dönüşümü anlatıyor. Nefesin hayata etkilerini ve yin yoga pratiğiyle duygusal dengeyi sağlamanın önemini vurguluyor.

Nefesin hem fizyolojik hem de duygusal olarak insanları nasıl etkilediğini detaylı bir şekilde açıklarken, beden, zihin ve ruh arasındaki dengeyi sağlamanın önemine dikkat çekiyor. Nefes terapisinin, bloke olmuş duyguları serbest bırakma ve yaşamın getirdiği stresi azaltma konularında nasıl etkili olduğunu aktarıyor.

Kahraman, insanların büyüdükçe duygusal engellerle karşılaştığını ve nefes terapisiyle bu engelleri aşmanın mümkün olduğunu belirtiyor. Bu terapinin, duygusal ve fiziksel rahatlama sağlayarak yaşam kalitesini artırdığını vurguluyor.

Son olarak, sosyal medyanın bireylere nefes terapisi ve yoga gibi pratiklere daha kolay erişim sağladığını ve farkındalık geliştirmede önemli bir rol oynadığını belirtiyor. Kahraman, modern yaşamın getirdiği stres ve kaygılarla başa çıkmak için nefes terapisi ve yoga pratiğinin önemine vurgu yapıyor ve herkesin bu pratiklerden faydalanabileceğini söylüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.