SAĞLIK SEKTÖRÜNDE İŞ GELİŞTİRMEDE KARİYER YOLCULUĞU: KORAY ÜNAL İLE SÖYLEŞİ

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE İŞ GELİŞTİRMEDE KARİYER YOLCULUĞU: KORAY ÜNAL İLE SÖYLEŞİ

ABONE OL
22 Şubat 2024 10:53
SAĞLIK SEKTÖRÜNDE İŞ GELİŞTİRMEDE KARİYER YOLCULUĞU: KORAY ÜNAL İLE SÖYLEŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara doğumlu ve iş geliştirme müdürü olarak sağlık sektöründe kariyerine devam eden Koray Ünal, geçmişi ve deneyimleriyle ilgili önemli bilgileri paylaştı.

Ünal, iş hayatına Ankara’da başladığını ve öncelikle sigorta sektöründe çalışarak deneyim kazandığını belirtti. Daha sonra sağlık sektörüne geçiş yaparak medikal ürünler alanında çalışmaya başladı. Bu süreçte, özellikle laboratuvar cihazları ve nefroloji ile diyaliz alanlarında önemli görevler üstlendi.

Kariyerinde çeşitli dönemlerde farklı alanlarda çalışmış olan Ünal, kısa bir süre Samsung Türkiye’nin eğitim sorumlusu olarak görev yaptı. Bu dönemde teknolojiyle daha yakından tanışma fırsatı bulduğunu ve mobil cihazların gelişimiyle ilgili deneyimler edindiğini dile getirdi.

Geleceğe dair vizyonu hakkında konuşan Ünal, insanların kendilerini güvende hissettiği ve hastalık öncesi önlemlerin daha da önem kazandığı bir sağlık sistemi oluşturmayı hedeflediğini belirtti. Bu doğrultuda, uzaktan hasta takip sistemlerinin öneminin arttığını vurgulayarak, sağlık hizmetlerinin daha etkin ve erişilebilir hale gelmesini amaçladığını ifade etti.

Koray Ünal’ın tecrübeleri ve gelecek vizyonu, sağlık sektöründe iş geliştirme alanında önemli bir perspektif sunuyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.