MEHMET ŞAHİN MUTLU, ACİL TIP UZMANLIĞI ÜZERİNE KONUŞTU

MEHMET ŞAHİN MUTLU, ACİL TIP UZMANLIĞI ÜZERİNE KONUŞTU

ABONE OL
21 Mart 2024 17:32
MEHMET ŞAHİN MUTLU, ACİL TIP UZMANLIĞI ÜZERİNE KONUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara’nın önde gelen sağlık kurumlarından biri olan ETÜ Hastanesi’nde çalışan Acil Tıp Uzmanı ve yönetici Mehmet Şahin Mutlu, acil tıp uzmanlığıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mutlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, kariyeri ve uzmanlık alanıyla ilgili deneyimlerini paylaştı.

Mehmet Şahin Mutlu, Adıyaman doğumlu olup, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi’nde acil tıp uzmanlığı eğitimini aldığını belirtti. Halen ETÜ Hastanesi acil tıp servisinde görev yapan Mutlu, aynı zamanda bir kırtasiye şirketinde yöneticilik yapmakta ve iş yeri hekimliği görevini sürdürmektedir.

Acil tıp uzmanlığı hakkında konuşan Mehmet Şahin Mutlu, bu alanın 24 saat içinde ölümcül olabilecek durumlara müdahale gerektiren ve oldukça yeni bir uzmanlık dalı olduğunu vurguladı. Acil tıp uzmanlarının hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlü olmalarının önemine dikkat çeken Mutlu, bu alanda çalışmak isteyenlerin çalışkanlık ve uykusuzluğa karşı dirençli olmalarının gerektiğini ifade etti.

Ayrıca, iş hayatında farklı bir sektöre de ilgi duyan Mutlu, kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette yöneticilik yapmanın yanı sıra pastel boya imalatında da aktif rol almaktadır. Gelecek vizyonlarıyla ilgili konuşan Mutlu, acil tıp uzmanlarının hizmet verdiği alanda daha etkin bir şekilde çalışılması ve kırtasiye sektöründe kaliteli ürünlerle hizmet sunulmasını hedeflediğini belirtti.

Mehmet Şahin Mutlu’nun çalışkanlığı ve mücadeleci yapısının öne çıktığı bu röportajda, izleyicilere hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamanın önemini vurguladığı bir mesaj verdi.

Programın sonunda teşekkürlerini sunan ve başarılar dileyen Mutlu, izleyicilere sağlıklı ve mutlu günler diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.