AHMET BÜYÜKSARGUT İLE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA SÖYLEŞİ

AHMET BÜYÜKSARGUT İLE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA SÖYLEŞİ

ABONE OL
20 Mart 2024 17:51
AHMET BÜYÜKSARGUT İLE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ HAKKINDA SÖYLEŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
https://youtube.com/watch?v=pHY92PNEEZU%3Fsi%3DGV5Twmnbcs3MmEkF

İnşaat Mühendisi Ahmet Büyüksargut ile yapılan söyleşi, inşaat sektöründe çalışan ve bireysel projeler geliştiren deneyimli bir profesyonelin görüşlerini ve tecrübelerini paylaştı. Büyüksargut, özel sektörde yönetici olarak görev aldığını ve uluslararası yatırımların yanı sıra proje mühendisliği ve müteahhitlik gibi çeşitli alanlarda hizmet verdiğini belirtti.

Söyleşide, ailesinin mesleğe olan etkisi ve inşaat mühendisliğinin medeniyetin gelişimine katkısı üzerinde duruldu. Ahmet Büyüksargut’un özellikleri arasında ODTÜ mezunu olması, mükemmeliyetçi çalışma prensibi benimsemesi ve yenilikçi çözümler sunması öne çıktı.

Gelişmekte olan bir firma olan Büyüksargut’un şirketi, Türkiye pazarında önemli yatırımlara imza atmaktadır ve uluslararası hizmet vermekte, özellikle turizm alanında farklı bir konsept sunmayı hedeflemektedir.

İnşaat mühendisliği mesleğinin geliştirilmesi için daha nitelikli eğitim kurumları, uygulamaya yönelik müfredatlar ve sıkı kontrol mekanizmalarının önemi vurgulanmıştır. Ahmet Büyüksargut’un mesajı, inşaat mühendisliğinin dinamik ve çaba gerektiren bir meslek olduğunu vurgulayarak gençlere kendilerini sürekli geliştirmeleri ve güncel gelişmelerden haberdar olmaları tavsiyesinde bulunmuştur. Bu kapsamlı söyleşinin ardından, inşaat sektöründe önemli bir ismin deneyimlerinden ve görüşlerinden faydalanmak mümkün olmuştur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.